ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА ДІЯМИ!

 

ПРО НАС

Тел: (044) 2230251, (044) 2230261, (044)3320932 (067)4072765 Факс: (044)4677270Приватне підприємство «ЕКСПЕРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» було засновано та розпочало свою діяльність у 2005 році. Основними видами діяльності нашого підприємства є надання посередницьких послуг в операціях з нерухомістю, поcлуг з експертної оцінки майна та майнових прав, а також інформаційно-консультаційних послуг у сфері бухгалтерського обліку фізичним і юридичним особам.

На підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці, які мають відповідну підготовку та значний досвід. Наші спеціалісти постійно відслідковують зміни в законодавстві, щодо основних видів діяльності та підвищують свою кваліфікацію.

Підприємство має необхідну матеріально-технічну та нормативно-методичну базу, широко використовує сучасні технології.

Наші спеціалісти надають повний спектр послуг в операціях з нерухомістю.

Допоможуть оперативно та за оптимальною циною придбати, відчужити, здати в оренду, орендувати житлову або комерційну нерухомість.

Завжди нададуть кваліфіковану консультацію та повний юридичний супровід з моменту першого Вашого звернення до моменту успішного укладання угоди.
Посприяють в підготовці повного пакету необхідних документів для здійснення правочину.

Практичну оціночну діяльність підприємство здійснює на підставі Сертифікату суб’єкта оціночної діяльності № 8568/09 виданого Фондом державного майна України 12 травня 2009 р. та у відповідності до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Підприємство "Експертзабезпечення" оперативно та якісно надає послуги з експертної оцінки за наступними спеціалізаціями в межах напрямків оцінки:

1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок.
1.2. Оцінка машин і обладнання.
1.3. Оцінка дорожніх транспортних засобів.
1.4. Оцінка літальних апаратів.
1.5. Оцінка судоплавних засобів.
2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об’єкти інтелектуальної власності).
2.2. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

 

З 16.11.2011 року набуто право оцінки нерухомості для цілей оподаткування відповідно до Постанови КМ України № 1103 вiд 26.10.2011 року.


Наше підприємство також надає інформаційно-консультаційні послуги у сфері бухгалтерського обліку.

В сучасних умовах професія бухгалтера є однією з найбільш складних професій. Бухгалтер високого рівня повинен щодня займатися професійним самовдосконаленням та постійно слідкувати за змінами у законодавстві про бухгалтерський облік і оподаткування.

Консультації наших спеціалістів з бухгалтерського обліку дозволять Вам повністю зосередитися на веденні бізнесу та оперативно і своєчасно ухвалювати ефективні управлінські рішення.

Абонентна форма консультаційного обслуговування, яку ми пропонуємо, спростить взаємодію сторін, документообіг і порядок розрахунків. Ви отримаєте перевагу у можливості постійно, протягом дії угоди, отримувати вичерпні консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.
Консультації з податкового обліку дозволять зробити податкові платежі рівномірними і помірними, такими, що забезпечать Вам репутацію сумлінного платника податків при зниженні загального податкового тягаря до прийнятних розмірів.

Скориставшись послугами нашої компанії з ведення бухгалтерського та податкового обліку, Ви можете обрати найкращі умови співпраці та бути впевними у своєчасній і повній здачі всіх форм бухгалтерської, податкової та статистичної звітності до контролюючих органів.

ПП "Експертзабезпечення" гарантує відповідальність своїх фахівців, якість наданих послуг та повне збереження конфіденційності.


У разі Вашої зацікавленості сподіваємося на плідну взаємовигідну співпрацю!Обновлен 14 сен 2015. Создан 09 сен 2009 

Украинская Баннерная Сеть
Мир домов - продажа домов, коттеджей, земли Коммерческая недвижимость
Експертзабезпечення
'Мир Недвижимости Украины.' Незалежна експертна оцінка / Независимая экспертная оценка!
@freeboard.com.ua Недвижимость Строительные компании Украины - Каталог Инвестиционно-строительных компаний Украины. Каталог предприятий