ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА ДІЯМИ!

 

Бух.облік

тел.: (044)332-09-32Інформаційно-консультаційні послуги в сфері бухгалтерського обліку (абонентське обслуговування):

  • фінансовий і податковий облік;
  • звітність;
  • податкове планування;
  • реєстрація суб'єктів підприємницької діяльності фізичних та юридичних осіб.


В сучасних умовах професія бухгалтера - одна з найбільш складних професій. Бухгалтер високого рівня повинен щодня займатися своїм професійним вдосконаленням та постійно слідкувати за змінами у законодавстві про бухгалтерський облік і оподаткування.

Консультації наших спеціалістів з бухгалтерського обліку дозволять вам повністю зосередитися на ведені бізнесу та оперативно і своєчасно ухвалювати ефективні управлінські рішення.

Абонементна форма консультаційного обслуговування спростить взаємодію сторін, документообіг і порядок розрахунків. Ви отримаєте перевагу у можливості постійно, протягом дії угоди, отримувати вичерпні консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.
Консультації з податкового обліку дозволять зробити податкові платежі рівномірними і помірними, такими, що забезпечать Вам репутацію сумлінного платника податків при зниженні загального податкового тягаря до прийнятних розмірів.

Скориставшись послугами нашої компанії з ведення бухгалтерського та податкового обліку, Ви можете вибрати найкращі умови співпраці та бути впевнені в своєчасній і повній здачі всіх форм бухгалтерської, податкової та статистичної звітності до контролюючих органів.

ПП "Експертзабезпечення" гарантує відповідальність своїх фахівців, якість наданих послуг та повне збереження конфіденційності.


Создан 10 сен 2009 

Украинская Баннерная Сеть
Мир домов - продажа домов, коттеджей, земли Коммерческая недвижимость
Експертзабезпечення
'Мир Недвижимости Украины.' Незалежна експертна оцінка / Независимая экспертная оценка!
@freeboard.com.ua Недвижимость Строительные компании Украины - Каталог Инвестиционно-строительных компаний Украины. Каталог предприятий